Musica

Mozzik - Madonna (prod. by Rzon)

Mozzik - Madonna jetzt überall online ► umg.lnk.to/_Madonna
Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
Instagram ► mozzik
Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo
Lyrics: Mozzik
Musik & Produktion: Rzon
Video: Enter Media
#Mozzik #Madonna

Commenti 

 1. Reyhane Habibi

  Reyhane Habibi

  4 ore fa

  0, 4r5ila -¢0(7@ Stauner

 2. Jtree Sams

  Jtree Sams

  4 ore fa

  o ti na engshe muuuu mumje

 3. KingVali

  KingVali

  4 ore fa

  Gehen auf die 10 Mil.zu innerhalb von 1 Woche 💣💣💣

 4. Leandro Hoti

  Leandro Hoti

  5 ore fa

  Dislike

 5. Tugce Sen

  Tugce Sen

  5 ore fa

  Wo ist der Typ der alles übersetzt wenn man ihn mal braucht hahaha

 6. Mike Saraft

  Mike Saraft

  5 ore fa

  ♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.* *Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.* *Kjo është dashuria e vërtetë !!! (shikoni lart dhe pyesni TI)*

 7. Merita Bajra

  Merita Bajra

  5 ore fa

  Ma i forti moziku

 8. Julius Madrow

  Julius Madrow

  5 ore fa

  ♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Perëndia e tregoi dashurinë e Tij për ne duke dërguar Birin e Tij, Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.* *Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.* *(shikoni lart dhe pyesni TI)*

 9. arti cod

  arti cod

  5 ore fa

  Ik e gjej shoket me ket teks te flliqt

 10. Diart Krasniqi Diart Krasniqi

  Diart Krasniqi Diart Krasniqi

  5 ore fa

  mozikk madona dona dona ajo pin corona

 11. ikikoko kokoiki

  ikikoko kokoiki

  5 ore fa

  Popull dele

 12. kelmendi kosovo

  kelmendi kosovo

  6 ore fa

  2:27 kuh pa jeleka njana osht kqyrne mir

 13. Rama F

  Rama F

  6 ore fa

  Ja man 🔥🔥🔥

 14. Rama F

  Rama F

  6 ore fa

  Geil🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 15. Arbnor Imeri

  Arbnor Imeri

  6 ore fa

  V

 16. Rama F

  Rama F

  6 ore fa

  10000 komentee🔥🔥🔥🔥🔥

 17. Arbnor Imeri

  Arbnor Imeri

  6 ore fa

  Ä

 18. Arbnor Imeri

  Arbnor Imeri

  6 ore fa

  B

 19. Arbnor Imeri

  Arbnor Imeri

  6 ore fa

  A

 20. Arbnor Imeri

  Arbnor Imeri

  6 ore fa

  A

 21. Arbnor Imeri

  Arbnor Imeri

  6 ore fa

  A

 22. Arbnor Imeri

  Arbnor Imeri

  6 ore fa

  A

 23. Arbnor Imeri

  Arbnor Imeri

  6 ore fa

  A

 24. Arbnor Imeri

  Arbnor Imeri

  6 ore fa

  A

 25. Arbnor Imeri

  Arbnor Imeri

  6 ore fa

  Er

 26. Arbnor Imeri

  Arbnor Imeri

  6 ore fa

  R

 27. Arbnor Imeri

  Arbnor Imeri

  6 ore fa

  B

 28. Arbnor Imeri

  Arbnor Imeri

  6 ore fa

  A

 29. Mari Olimbie

  Mari Olimbie

  7 ore fa

  😍😍😍😍

 30. Rambo 008

  Rambo 008

  7 ore fa

  Kush mi ban like komentin u martoft me madonen e zemres 😂

 31. Isuf Xhakaj

  Isuf Xhakaj

  7 ore fa

  👏👏👏👍

 32. leonora Zeneli

  leonora Zeneli

  7 ore fa

  9.5 million🔥🥰

 33. sadet halilaj

  sadet halilaj

  7 ore fa

  nuk e di si e lejon yotubi ket ropqim me fut keto shkerdhata keng! qa kulture jep ky laskar! shko laper vdis me ndonji kanal ma mir! 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  • Kristina O.T.R

   Kristina O.T.R

   5 ore fa

   Ka lan nam me kyt kang kaq te gjinerume jan dhe femi qe e digjojn dhe mbylllin veshet per mos me e digju kyt katastrof

 34. Mahmud Mustafov

  Mahmud Mustafov

  7 ore fa

  🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗

 35. Fatmir Dreshaj

  Fatmir Dreshaj

  7 ore fa

  habt ihr jetzt loredana gesehen siehst genau aus wie Madonna

 36. Defaultz

  Defaultz

  7 ore fa

  10milly ZIKI

 37. GOD TiGeR

  GOD TiGeR

  8 ore fa

  🥵

 38. Patriot Baba

  Patriot Baba

  8 ore fa

  Nicee

 39. ʟ ᴏ ʀ ɪ

  ʟ ᴏ ʀ ɪ

  8 ore fa

  *Loredana left the chat*

 40. Salma

  Salma

  8 ore fa

  Kam Madonna jetzt Albanisch hä 🤔

 41. Adil Adili

  Adil Adili

  8 ore fa

  Like cm ejj

 42. Fatonics veseli

  Fatonics veseli

  8 ore fa

  O morr i pidhit 🤣🖕🏻

 43. S.L Entertainment

  S.L Entertainment

  9 ore fa

  Hajt boni kishe kom than diqka shum per me kesh 😂

 44. Rinor Latifi

  Rinor Latifi

  9 ore fa

  Ajde 10.000 komente ja bojm😂🔥🔥

 45. Rinor Latifi

  Rinor Latifi

  9 ore fa

  🔥🔥🔥🔥

 46. Andrea ALB

  Andrea ALB

  9 ore fa

  Emri: Ilir Hoxha. Komenti: Großartiges Lied. Liebe aus Deutschland 🇩🇪

 47. tahir Thaqi

  tahir Thaqi

  9 ore fa

  bravo 💬👍

 48. Igli Neziri

  Igli Neziri

  9 ore fa

  pi korona..mba dy telefona..asgjo tjeter smora vesh..hajt hajt se u kry 😂

 49. La Jolie

  La Jolie

  9 ore fa

  💋🔥🔥🔥🔥🔥

 50. La Jolie

  La Jolie

  9 ore fa

  Stabil

 51. La Jolie

  La Jolie

  9 ore fa

  Stabil

 52. Deze_LoL

  Deze_LoL

  9 ore fa

  Ik se na zuri korona

 53. La Jolie

  La Jolie

  9 ore fa

  🤫🤫🤫🤫👌👌👌

 54. La Jolie

  La Jolie

  9 ore fa

  Traummmn

 55. Freeride Trip Channel

  Freeride Trip Channel

  9 ore fa

  come avete osato a rovesciare in terra la birra vergogna

 56. Elidjon Isehiti

  Elidjon Isehiti

  10 ore fa

  Like kush te hy tu pa komentet

 57. TC Assi

  TC Assi

  10 ore fa

  Jungs mozzik hatt noch Lori Abonniert Schaut bei Kanäle

 58. NiTi' WAR

  NiTi' WAR

  10 ore fa

  U ta hanksha piiiiiiten me xhiz deri sats ngina

 59. leonora Zeneli

  leonora Zeneli

  10 ore fa

  MOZZIK DU BIST KRANK BRO🔥🔥🔥

 60. leonora Zeneli

  leonora Zeneli

  10 ore fa

  🌟🌟🌟🌟

 61. Naxhije Haziri

  Naxhije Haziri

  10 ore fa

  👑👑👑💚

  • soinhu foitu

   soinhu foitu

   10 ore fa

   🔥

 62. Naxhije Haziri

  Naxhije Haziri

  10 ore fa

  Mbreti u rikthy

  • Kristina O.T.R

   Kristina O.T.R

   5 ore fa

   Mbreti esht noizy jo ky i Gjenerumi

  • soinhu foitu

   soinhu foitu

   10 ore fa

   shum bukur kenga

 63. Edison Arifaj

  Edison Arifaj

  10 ore fa

  banmani like komentin le ta djegim

 64. leonora Zeneli

  leonora Zeneli

  10 ore fa

  9.4 million❤️❤️🔥

 65. Eja Roni Igrishta

  Eja Roni Igrishta

  10 ore fa

  Super keng

 66. Naldi Kulla

  Naldi Kulla

  11 ore fa

  it-state.com/v/otunoKl_gNGurMk/video.html

 67. Naldi Kulla

  Naldi Kulla

  11 ore fa

  Uuuuuuuu fiksim

 68. Bujar Tahiri

  Bujar Tahiri

  11 ore fa

  Bravo xikiii suksese kushaa..veq next

 69. Ren Mrishaj

  Ren Mrishaj

  11 ore fa

  Mozziki kamzali mode! 😂

 70. jeta jeta

  jeta jeta

  11 ore fa

  O a ka shqiptar knej be se veq gjermonisht

 71. Abdulla Imerii

  Abdulla Imerii

  11 ore fa

  🥳🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 72. Endri Hoxha

  Endri Hoxha

  11 ore fa

  Bravo o pall kari

 73. Salma

  Salma

  12 ore fa

  Dieser Moment wenn man anfängt zu tantzen 😅😹

 74. erza maloku

  erza maloku

  12 ore fa

  Mozzik tdu shum jam shum fanse e madhe e jotja❣️❤️❤️🔥

 75. Genci Beraj

  Genci Beraj

  12 ore fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️❤️❤️❤️💋🌹

 76. giulia reimelarei

  giulia reimelarei

  13 ore fa

  shum bukur kenga

 77. steve z

  steve z

  13 ore fa

  🔥

 78. Amena Osman

  Amena Osman

  13 ore fa

  Loridana ist bestir alsMorZZlk

 79. Ajet Thaqi

  Ajet Thaqi

  13 ore fa

  Tqivsha ropt ngoj Pastro fjalorin pak..

 80. Hamdi Brruti

  Hamdi Brruti

  13 ore fa

  A ja bojm krejt njerzve qe kan shru shqip ne koment Bomani edhe mu seriozisht ej let menojn gjermant pale shka kena shkru Ok ?

Il prossimo