Intrattenimento

Merita Latifi - Vera pa mergimtarë

♪ 🎧fanlink.to/VeraPaMergimtar
Video : MProduction
Text & Muz : Kreshnik Avdiu
Ork : ArtiREC
Prod BY : MProduction
Executive Producer : Mirton Xhekaj
Follow Mproduction on…
FB: smarturl.it/MproductionFB
IG: smarturl.it/MproductionIG
#MProduction #MeritaLatifi
© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved

Commenti 

 1. Lidia Cupi

  Lidia Cupi

  Ora fa

  😞😑

 2. Rafiz Selmani

  Rafiz Selmani

  2 ore fa

  Au ene ti mungojshe tash ofof kjo keng rri tash gurbet oj coron te marrt vdekja

 3. Gresa Ks

  Gresa Ks

  2 ore fa

  Epo paret po ju dojn mashum hahaha per ket kukasin 😭😭😭

 4. Valmire Gashi

  Valmire Gashi

  3 ore fa

  shume e bukur je💋💘

 5. resul deliu

  resul deliu

  6 ore fa

  wowww

 6. Marsela Preci

  Marsela Preci

  7 ore fa

  Yofo

 7. Tetovare Sharri

  Tetovare Sharri

  8 ore fa

  Kenga me e bukur që e ke kendue ne jeten tende, te lunt shumë emocinuese për ne Mërgimtarët 😭😔

 8. meti met

  meti met

  10 ore fa

  E Zoja boll

 9. cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  13 ore fa

  pa kushte, pa interes e pa zëvendsueshme❤️Shihemi verës😃për gjyshen time dhe vendlindjen kam me notu nga deti🏊‍♀️🏊‍♀️🏊‍♀️😘

 10. Miradije Hoti

  Miradije Hoti

  15 ore fa

  Respect per Kengen veq edhe Zoti na pa sa e Lshum rrugen e Zotit u mundojshim secili me fluturu pa Krih Respekti kaloj ne Urrejtje edhe te Rrim Mshel secili deri te mushemi mend kudo si jemi.

 11. Voki Voki

  Voki Voki

  15 ore fa

  Pershedetje te lumt goja merita se keng e bukur shum e dhimshme zerin e bukur gjith mon kendofsh ishalla i.lumi zot ati kofshim fal e zhduk ket epedemi krejt bot te jemi shendosh e mir te gjith e vertet pa gyrbetqart nuk ka lezet se na e bojm shyhret kur vim ne kosov gezohet familja ishalla vim deri ver se boll kem mshel karantin na po edhe ju kosov pa dal njeri te tjetri me nejt ju pershedes nga ❤ e me fat ju koft fiter bajrami te gjithve ishalla tjetrin e presim me vllazni e me motra kosov

  • Voki Voki

   Voki Voki

   15 ore fa

   Voki nga sllovenija 🙌

 12. Nure J

  Nure J

  16 ore fa

  Valla sedi spoeparendojna hiq qe sivjet spomujna meshku mapara ne vendlindjen kujemi lind ekujemi rrit ikeminprind qenapresin familjet tona😥😢😢

  • cnmmd qiuoo

   cnmmd qiuoo

   13 ore fa

   😢😢😢

 13. annag cocl

  annag cocl

  19 ore fa

  ahh gurbet flaka dalt gjithmon permallum jem per vendin tone :( ishalla bahet mir kosove te dua shume

 14. Art Baliu

  Art Baliu

  21 ora fa

  Suksese sa ma shumë

 15. Naser Llashtica

  Naser Llashtica

  22 ore fa

  Brravo shum bukur👍🏼👍🏼

  • annag cocl

   annag cocl

   19 ore fa

   Kosovo 🇦🇹🇨🇭🇩🇪🇨🇮🇨🇵🇨🇿🇩🇰🇫🇮🇫🇴🇬🇧🇬🇪🇭🇷🇮🇸🇳🇴🇸🇮🇸🇰🇺🇸🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

 16. laskin riubn

  laskin riubn

  Giorno fa

  Like to activate.

 17. Shkelzen Gashi

  Shkelzen Gashi

  Giorno fa

  🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇽🇰🇽🇰🇽🇰🤦‍♀️🤦‍♀️

 18. Klotilda Bacaj

  Klotilda Bacaj

  Giorno fa

  Po ku ke qen moj Merita..Ti meriton cdo fjal te bukur.Sukse sukse sukse❤❤❤

 19. Senn Marco

  Senn Marco

  Giorno fa

  Wunderfoul voic.like🤗😍

  • laskin riubn

   laskin riubn

   Giorno fa

   Like ??????

 20. Naile Tahiri

  Naile Tahiri

  Giorno fa

  Kufinjte do i thejm e Shqipni do vijme🥰🥰🥰

 21. dutoiu hour

  dutoiu hour

  Giorno fa

  Bravo na ke bo me qaj guri rend pushon ne vent te vet e vrtet shum 😢😢

 22. Fuad Dibrani

  Fuad Dibrani

  Giorno fa

  Qe 12 vjet skam qen! Edhe 12 000 mi me pas ymer nuk vije si musafir! Ekam ndal rrugen sepse po me thojn i huaj, budall( sepse kqyrum me ble sende vetum per ju me fitu naj dinar), Dal ne Korz me uqmall ne gjuh dhe fis e jo mu tall kafiqa , sepse ne mergim shumica jetojn mbyllun pun e shpi vetum me ardhne vendlindje per mos me hup gjuh e fis. Por ncuk, ekam pa sa esht ora me koh. Budalla kur mend ska me mledh! Mos Harro nqofse nuk mundesh me ba naj send ne kosov as ne gurbet ske me ba. E nqofse bahesh edhe kral kur njeri ski mu ba! Mos e hupni Moralin, sepse esht idenietety yt dhe esht gjysma e fehs! Nuk u Qujt emni i Fehs Islam kot! Por u qujt emni i Fehs simbass veprat e Ibrahmit. Nuk u zgjedhen peofetat nga pasuria e tyre dhe as nga pamja jo! Por uzgjedhen nga Karakteri , Morali, lojaliteti dhe Generösiteti. Kto 4 fjal duhesh ti veshes.

 23. New Life

  New Life

  Giorno fa

  du me ik nshpi 😭😭😭

 24. diungy alisnr

  diungy alisnr

  Giorno fa

  Bravo na ke bo me qaj guri rend pushon ne vent te vet e vrtet shum 😢😢

  • dutoiu hour

   dutoiu hour

   Giorno fa

   Ne thellsi te ndjenjave njerzore!!! ❤🥺

 25. Brita Brita

  Brita Brita

  Giorno fa

  Shum kenge e bukur Faliminderit shum.

 26. aleksander mjeshtri

  aleksander mjeshtri

  Giorno fa

  16/3😭 🌹🥀

 27. Tina Tina

  Tina Tina

  Giorno fa

  😢😢😢

  • diungy alisnr

   diungy alisnr

   Giorno fa

   Kush po e degjon kangen edhe po i shikon komentet like ❤👍

 28. Lendita Pukaj

  Lendita Pukaj

  Giorno fa

  Ska virus qe um ndal me shku te babi dhe te motra ime e dashur

 29. Elsara Neziraj

  Elsara Neziraj

  Giorno fa

  E pse kaq shum komente negative prej neve mergimtarve pse mos mi dhan perkrahje vajzes po me ofendu kjo nuk ka faj pse na shajn neve 🤦🏾‍♀️du bist so hübsch🥰

 30. Ambroz Frokaj

  Ambroz Frokaj

  Giorno fa

  Kosovo 🇦🇹🇨🇭🇩🇪🇨🇮🇨🇵🇨🇿🇩🇰🇫🇮🇫🇴🇬🇧🇬🇪🇭🇷🇮🇸🇳🇴🇸🇮🇸🇰🇺🇸🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

 31. Endrit Restelica

  Endrit Restelica

  Giorno fa

  Te lumte se ashtu eshte sdo jete njejte pa ju po ishalla covid19 e then qafen e po ik e shume shpejt kthehet normaliteti e ju mergata miresevini ne shtetin e Kosoves.

 32. Abi Ceni

  Abi Ceni

  Giorno fa

  Respekte! Pa tjeter me ardhe ne vendlidje 2020!

 33. Altin FN

  Altin FN

  Giorno fa

  ❤️😕

 34. Avni Ramadani

  Avni Ramadani

  Giorno fa

  Ne qe jetojm jasht ja kem boxh kosoves qe qka te mujn ti ndimojm pa marr parasysh se a na dojn a na respektojn. Se realitet esht qe shum fjal na thojn .mendjemdhaj Ausländer edhe qmimet kur te shef qe je prej jasht ti ndyshon dy her ma shum se qe jan. Ni far lloj hajnie naj bajn e kta nuk jav baj hallall me na vjedh.

 35. drttyu liqm

  drttyu liqm

  Giorno fa

  Bravo na ke bo me qaj guri rend pushon ne vent te vet e vrtet shum 😢😢

 36. Rebeka Rragami

  Rebeka Rragami

  Giorno fa

  marjana.rragami@gmail.com

 37. smithwesson870

  smithwesson870

  Giorno fa

  O pa Mergimtart as qent nuk ju kishin hanger.. krejt te mirat i keni prej tyne Mendoni pra pak... veç met i keni me ju dhan diqka po per pare duhet me punu vet, vetem ather ja dini vleren ma shum pares kur ju djeg shpina vet.

 38. Gani Hoti

  Gani Hoti

  Giorno fa

  Nuk ka Coronavirus as Covid 19 qe na ndan nga Kosova aty do te jemi kysmet.Kenge e qelluar suksese te reja Merita Latifi 🎤🎹👌

  • drttyu liqm

   drttyu liqm

   Giorno fa

   Bota e bashkume azia amerika ................. Ku jan shkencetart çka po bajn studjusit Pse I hollen armet te tremun prej virusit ............... Ata qe drejt hanes u turren me vrap Shpik

 39. vLn vLn

  vLn vLn

  Giorno fa

  Ne thellsi te ndjenjave njerzore!!! ❤🥺

 40. Laureta Shpatollaj

  Laureta Shpatollaj

  2 giorni fa

  Bravo veq suksese bree 😍😭

 41. mnika voli

  mnika voli

  2 giorni fa

  Kush po e degjon kangen edhe po i shikon komentet like ❤👍

 42. ANILA Bytyqi

  ANILA Bytyqi

  2 giorni fa

  Merita❤❤❤❤❤

 43. Shahiri diaspores Shahiri diaspores

  Shahiri diaspores Shahiri diaspores

  2 giorni fa

  Ohffff😓😞😞😞😞😞😞

  • mnika voli

   mnika voli

   2 giorni fa

   Kerkush nuk e komentoj kongen a po ju pelqen apo jo e di qe ju kan fol nashta kur keni ardh ne pushime po pe shrtyzoni rastim ktu me i shpreh mllefet po sido qe te jete ju j

 44. Ariian Terziuu

  Ariian Terziuu

  2 giorni fa

  Deri tash kesh tu i lexu komentet shum pak komente ken per ket kang tmrekullueshme krejt komentet ken “Msonu pa neve de na keni shah” e shum fjal tjera o popull a keni mu kthjell najher qika ka qit kang me ma rrespektu neve na qohmi tu i pa tylifar komenti edhe un jam n’mergim po corona mka zan ktu n’Kosov ngat familjes kshtuqe banu ma pozitiva njerz mos i perfshini krejt njerzt se sjan krejt nisoj 🤦🏻‍♂️ edhe 1 her suksese yll🌟 se smujta pa e ba edhe 1 koment tu e dit qfar populli budall jem

 45. Anita Pangaro

  Anita Pangaro

  2 giorni fa

  Wow

 46. The Boss

  The Boss

  2 giorni fa

  Ah moj Kosov e dashur syt me lot gjith na mbushen per ty ..

 47. Hello

  Hello

  2 giorni fa

  Më vjen keq për ata që nuk kan mundësi me i taku të Dashurit e tyre syvjet😭😭ajo fjala njeri nuk ja din vlerën nji sendit sa e ka e kur i humb vuan për ta sivjet ju ka ra në Krye. Hypni shti qmimet 2 fish, thujni muajt e Budallve, shpërbleni shty me mrrola, net vije shti era Kredi. Ju kurr nuk e keni kuptu se krejt ne kemi lan vendlindjen😢 qe juve me ju ndihmu edhe prap na urrejni. Sivjet jeni rahat prej neve shti knaqnu, se për neve ka në Mërgim gjithshka veq dashnija për juve edhe Tokën ton nuk ka. INSHALLAH SIVJET I QELNI SYT EDHE NË VITIN E ARDHSHËM NA PRITNI ME DASHNI EDHE E KUPTONI SE PA MËRGIMTAR KANA SI DIMRI PA BOR. NA E JAPMI JETËN PËR JU, JU JEPNA VETËM DASHNIN QË E PRESIM PREJ JUVE😭😭😭

 48. Djdyli Dyli

  Djdyli Dyli

  2 giorni fa

  Besoj qe shimi ne vitin 2021.sepse ka hup edhe Rrespekti ska Rrespekt ma veq Fjal te Ndyta

 49. Valon Gashi

  Valon Gashi

  2 giorni fa

  Shum Kang e bukur Po merita latifi osht shum femen Ma e bukur 😍

 50. Feride Morina

  Feride Morina

  2 giorni fa

  Te tumt ,tem prekse ! E dashur mbi te gjitha mpelqej veshja jote.

 51. Makbule Behari

  Makbule Behari

  2 giorni fa

  Kukuuu qikkk ku pi gjen kto tituj e kto fjale🤯😭❤️

 52. Prena Krasniqi

  Prena Krasniqi

  2 giorni fa

  As niher ne shekuj bota nuk ka pa per diçka qe zduke kaq en hall me ra.................. Per nje dhoj mikrobi per te ardh prej kine qe i ra gjith klobit si thika mas shpine............. As tetan emrin nuk ja thona dikush thot komit dikush thot korona ............... Dhe spo ka ilaçe dhe spo gjindet vakcin Bota u ba spital burg e karantin .............. Kombet kan kalu mortaj e koler Luftra malaje me qindra mija her ................... Po kurr ma i frikshem nuk ka qen armiku Se si sot kurr globin se ka zan paniku ............... Kurr kaq e dorzume ska qen politika Bota e bashkume azia amerika ................. Ku jan shkencetart çka po bajn studjusit Pse I hollen armet te tremun prej virusit ............... Ata qe drejt hanes u turren me vrap Shpiken interrnetit shpenziren e ban zap ............. Dhe sot gjith njerzimin ne luften finale Dalin ej servilin ilaçe banale .................. As kurrkush ne bot sot nuk asht i lir Me qindra qytete duken shkretetir ................ Me urdha kritike Dal nga qeverit Nim per ne u bafshin Vetem perendit.🙏❤️ 😔😭💔

 53. Beso Osmani

  Beso Osmani

  2 giorni fa

  HALLALL TKOFT

 54. Eduard Elshani

  Eduard Elshani

  2 giorni fa

  Bravo merita kenge e qelluar

 55. Bislim Sabani

  Bislim Sabani

  2 giorni fa

  Pameshku n tetov sela jo me umshel kufijrij por me e shfajcijt me shfajc oparat. Doshkoj po jo koraona 🦠 po shkoj the dokalli dila nja10000/15000€ ene roft🇮🇹🥂🇦🇱

 56. Salihe Spahiu

  Salihe Spahiu

  2 giorni fa

  ♥️♥️

 57. skenda 1234

  skenda 1234

  2 giorni fa

  Nëse ka darsma ne ket ver i ke siguru

 58. hekuran krasniqi

  hekuran krasniqi

  2 giorni fa

  Kerkush nuk e komentoj kongen a po ju pelqen apo jo e di qe ju kan fol nashta kur keni ardh ne pushime po pe shrtyzoni rastim ktu me i shpreh mllefet po sido qe te jete ju jeni njerz ton gjaku jon ju pershendes inshallah bahet mire per kret.

 59. Avni Farizi

  Avni Farizi

  2 giorni fa

  Te lumt Merita

 60. Bajram Gashi

  Bajram Gashi

  2 giorni fa

  Te lumtë merit ☺💓💖

 61. Bajram Gashi

  Bajram Gashi

  2 giorni fa

  😢😢

 62. Anonymous Anonymous

  Anonymous Anonymous

  2 giorni fa

  un nkosov kom ardh qdo 2 muj tash mo prej kti viti njo 2 ose 3 vjet pauz me shku shtete tjera mi vizitu ma mir edhe e di ku po hargjoj bile ja vlen ma mir se me hargju palidhje kosov sja vlen mo i kisha lut kejt mos me shku njo 2 vjet arsyja se e kem pa qe sja vlen mo nks me investu as me hargju at vend mo respekte pi svicres🇨🇭

 63. une unë

  une unë

  2 giorni fa

  Aspak nuk po me bie menja Te vij ne ate vend ce çdo dit po fundoset edhe buken that spo kan 😥

 64. ekuronreci

  ekuronreci

  2 giorni fa

  Texti i këngës shum i qëlluar, por zëri ëmbël dhe i ndjeshëm Shum komente jan me vend dhe të drejta

 65. Pashije Rexhepi

  Pashije Rexhepi

  2 giorni fa

  bravo e ke knaq😂😂🤣🤣

 66. Naser Hoxhaj

  Naser Hoxhaj

  2 giorni fa

  Kjo kenge shum e qelluar, por i kemi perbuze mergimtaret tash i shohim pasojat!

 67. _Iamgreta_ Al

  _Iamgreta_ Al

  2 giorni fa

  kam 5 vjet pa shkelur ne memen shqipri😭💜ket vit qe kisha ne plan smunda

 68. Shkelzen Gashi

  Shkelzen Gashi

  2 giorni fa

  Flak

 69. Redzo Osmani

  Redzo Osmani

  2 giorni fa

  Tlumt Merita vazhdo kshtu

 70. Bajram Gashi

  Bajram Gashi

  2 giorni fa

  😥😙💖💖

 71. Arjeta Gutaj

  Arjeta Gutaj

  2 giorni fa

  ❤🔥❤🔥❤🔥🔥❤🔥❤🔥🌸🌸🌸🔥🌸🌸🌸💚🌼🧡🌺🤩🌺🥰🌹🌹

 72. Ilir Kuqi

  Ilir Kuqi

  2 giorni fa

  mos u merzitni se kem me ardh ❤🇽🇰✈

 73. Shkurta Bregu

  Shkurta Bregu

  2 giorni fa

  Mire boll se u patet lodhe prej mergimtave. E qa mi ba ni Nanes qe e kom vet e NANAT e Baballaret merziten 😥 Se ju tjeret pushoni nashta jau dini vleren pak mergimtarve. Te shohim ket vere si po ju shkojne bizniset.

 74. mergim meha

  mergim meha

  2 giorni fa

  Bravo shum keng e mir

 75. Genta Azizi

  Genta Azizi

  2 giorni fa

  Po lexoj shume komente qe mergimtaret kan qene te ofenduar nga ne qe jetojme ne Kosove. Vetem nje kerkes kam nga ju qe ne komunikacion ( disa prej jush) te vozitni me ngadale. Perndryshe faleminderit qe vini se me ardhjen tuaj tregoni dashni per vendin dhe familjaret e juaj! Se realisht ne e dim qe e keni mundesine me shku ne vende ma te shtrejta e ma te bukra per pushime, por zgjedhni te vini tek familjaret! Do doja te mos i merrni parasysh keto ofendime pasi qe qdo vend ka njerz te mire dhe te keqinj qe nuk dojn me kuptu. Ne si familje nuk kemi familjar te ngusht jasht Kosoves dhe nuk jemi te varur fal Zotit nga ta, por gjithsesi Kosova sa eshte e jona eshte edhe e juaja dhe jeni gjithmone te mireseardhur 😊

 76. Musli Alman Mina Goni Cani

  Musli Alman Mina Goni Cani

  2 giorni fa

  Texti shum i bukur me vend. Kenga shum e bukur ashtu edhe melodi Rrespekt a.CANI suedi

 77. Giulia Ndoci

  Giulia Ndoci

  2 giorni fa

  Ishalla do vim sikur qdo ver te Prinderit tone 💝

 78. Hdbdbxb Fdjdjdj

  Hdbdbxb Fdjdjdj

  2 giorni fa

  pershendetje nga 🇩🇪

 79. Ekrem Jetishi

  Ekrem Jetishi

  2 giorni fa

  Bravo 👍🏼

 80. Gentrit Kurtaj

  Gentrit Kurtaj

  2 giorni fa

  Kush e don merita latifi like👍♥

Il prossimo