Cricket ft Dafina Zeqiri - Nje here ne jete (Official Music Video)

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/NjeHereNeJete
Official video for "Nje here ne jete" by CRICKET & @Dafina Zeqiri .
Music by : CRICKET
Produced by : CRICKET
Lyrics & Melody : Endrit Mumajesi (MUMA)
Master by : Lorenc Aliaj
Video Entermedia
Follow @Cricket Music on:
Instagram : cricket.music
Follow @Dafina Zeqiri on:
Instagram : dafina.zeqiri
Music is a language that transcends all boundaries.
© 2020 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
#Cricket #onima #dafinazeqiri

Commenti 

 1. Davide Marino

  Davide Marino

  32 secondi fa

  Sa e bukur

 2. Stiliste Etleva Selmani

  Stiliste Etleva Selmani

  Ora fa

  Si gjithmon perla i ncjer kenget bravoooo

 3. Instagram1

  Instagram1

  Ora fa

  be careful from #covid19 a short video by #selenagomez (precautions) it-state.com/v/ornApcmiiN2Fjac/video.html

 4. patroll dne

  patroll dne

  Ora fa

  👌👌👏👏👏👏👏👏

 5. Megi Zhelegu

  Megi Zhelegu

  2 ore fa

  Me josh zener💛

 6. Bella Kamberi

  Bella Kamberi

  3 ore fa

  Me ta kput shpirtin 😍

 7. Besa Morina

  Besa Morina

  3 ore fa

  Super këngë👍🔥😘

 8. Ilirjan Mahmuti

  Ilirjan Mahmuti

  3 ore fa

  Super

 9. Kristina Hoxha

  Kristina Hoxha

  4 ore fa

  Thjeshtesia 100% Kenga super! Origjinaliteti100%

 10. Anela Bunjaku

  Anela Bunjaku

  6 ore fa

  ❤❤😍😍i love you

 11. elisa elisa

  elisa elisa

  6 ore fa

  Ah sikur te ishim te sinqert

 12. Its Me

  Its Me

  6 ore fa

  Hajde ta cojm 10 M💕🥺

 13. BiNa BiNa

  BiNa BiNa

  7 ore fa

  👍

 14. Vullnet Xhelili

  Vullnet Xhelili

  7 ore fa

  Love you Dafi, the beeest

 15. Ngjyrat e Besimit

  Ngjyrat e Besimit

  8 ore fa

  it-state.com/v/eNapmteun8-EfKc/video.html

 16. vajza vajza

  vajza vajza

  8 ore fa

  tash Elvana let qan me peshqir ne dore nga xheelozia

 17. DJ LKM

  DJ LKM

  9 ore fa

  Cricket make it Dafina Burn it ‼️💪🏼

 18. Seriale._ turke

  Seriale._ turke

  9 ore fa

  Kush i ben subscribe kanalit tim zoti e ruajt 😊

  • Deep hug

   Deep hug

   7 ore fa

   O yll bote na shkrive me ket zo 😍😍😍

 19. cintia jaroka

  cintia jaroka

  10 ore fa

  Omg 👌❤️

  • Deep hug

   Deep hug

   7 ore fa

   Viq suksese me kangt e tjer Dafina

 20. Rosela Mehmeti

  Rosela Mehmeti

  10 ore fa

  The first thing that comes from the fact that the only thing is to make corona virusi and karantimi not going to make the police and rare Albania subscribe end like

 21. Shkurte Mehmeti

  Shkurte Mehmeti

  10 ore fa

  Ma e mira 🤩😘😍🤗

  • Skenda 1234

   Skenda 1234

   9 ore fa

   Ti-a apo Dafina ma e Mira

 22. Anduena Neziri

  Anduena Neziri

  10 ore fa

  Bravo dafina love youuuuuu 🌹🌹🌹💋💋💋

 23. 1 vashe

  1 vashe

  10 ore fa

  Kenge magjike E ndegjoj tere kohen 💔 Yll je Dafi💯💯

 24. egla disha

  egla disha

  11 ore fa

  na knaqe me kete kenge👏👏👏

 25. Nike Nike

  Nike Nike

  13 ore fa

  Dafi si gjithmon e fort👍

 26. Arjana Jana

  Arjana Jana

  14 ore fa

  Vertet super hit dafi .une e degjoj ore e minut kete muzik dhe me pelqen jashte mase.je shum e vecante dafina Zeqiri .te dua shume❤❤❤❤

 27. The H Family

  The H Family

  16 ore fa

  Pasha kryt qekjo muzik mi ka thy kryt o shqipo a jom i vetmi qe pe ngoj nonstop nkarantine replay 7/24 24/7

 28. R

  R

  16 ore fa

  e dua shume kte kenge. Me prek zemren.

 29. Bianca Gashi

  Bianca Gashi

  23 ore fa

  Pidh i fort

 30. Erjon Gashi

  Erjon Gashi

  23 ore fa

  mos e ndrro shandrrin ma se kjo kang te gjithve na tranoj

 31. Frid Klas

  Frid Klas

  Giorno fa

  :)

 32. LjuzienLjuv

  LjuzienLjuv

  Giorno fa

  Pretty nice song! Love from 🇷🇸 ❤️ 🇦🇱

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   22 ore fa

   🥂🍾💎💎⛓

 33. Bukurije Saliji

  Bukurije Saliji

  Giorno fa

  Viq suksese me kangt e tjer Dafina

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   22 ore fa

   Dafina zeri jot eshte wow❤

 34. Its E

  Its E

  Giorno fa

  O yll bote na shkrive me ket zo 😍😍😍

 35. Bukurije Saliji

  Bukurije Saliji

  Giorno fa

  Dafina e ki zanin shum te veqant je bash nje kengtare e vertet 🤩🤩🤩🥰

 36. dafina llumnica

  dafina llumnica

  Giorno fa

  love you..

 37. Nguyễn Đức Long

  Nguyễn Đức Long

  Giorno fa

  I’m Vietnamese and I love Albanian songs so much ❤️ 🇦🇱 🇽🇰

 38. Halve Kale

  Halve Kale

  Giorno fa

  🇦🇱❤🇦🇱❤

 39. Florim Metaj

  Florim Metaj

  Giorno fa

  Kur lun n'bisht tani duhet me knu ksi kang 😋🤔🥰

 40. Baftir Maxharraj

  Baftir Maxharraj

  Giorno fa

  No Comment!👏👏

 41. Jonid Kurtishi

  Jonid Kurtishi

  Giorno fa

  shume muzike e fort.i love DAFINA Zeqiri

 42. Klevis Hasa

  Klevis Hasa

  Giorno fa

  Yll i bukur ti 😍💓

 43. madeinitaly shoes

  madeinitaly shoes

  Giorno fa

  Ngelesh unike ne zerin tend 👏🌺

 44. Armend Selimi

  Armend Selimi

  Giorno fa

  Shummm kenge e bukur😎👍🏻😍😊 Respect

 45. dorian vvv

  dorian vvv

  Giorno fa

  i love this song replayed it 50 times today, gets me through boxing sessions. Dafi is special

 46. Albana Alba

  Albana Alba

  Giorno fa

  Dafina zeri jot eshte wow❤

 47. jaha albulena

  jaha albulena

  Giorno fa

  🥂🍾💎💎⛓

 48. Skenda 1234

  Skenda 1234

  Giorno fa

  Krejt në rregull por kraht q,po i livrit sikur tu rreh karate pak keq

 49. Nutz G

  Nutz G

  Giorno fa

  🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱

 50. king queen kein name

  king queen kein name

  Giorno fa

  te dua liridona 😅😅😅

 51. Melina Esposito

  Melina Esposito

  Giorno fa

  Sa e du ket kange❤️❤️❤️❤️

  • mikin lirou

   mikin lirou

   Giorno fa

   Thjeshtë E pa zëvendësueshme!

 52. Nicole Levano

  Nicole Levano

  Giorno fa

  Me gustó 😍🇵🇪🇦🇱☺️

 53. Elisa Eli

  Elisa Eli

  Giorno fa

  Perlee💙

  • Elisa Eli

   Elisa Eli

   Giorno fa

   mikin lirou are you jealous?

  • mikin lirou

   mikin lirou

   Giorno fa

   WHY IS THERE AN ALBANIAN SONG ON GREEK TRENDS?! WTFFFF😷

 54. chill house

  chill house

  2 giorni fa

  Love Albanian music🙏

 55. Fatjon Ndreka

  Fatjon Ndreka

  2 giorni fa

  Shume kenge dhe muzik e bukur.. Bravoooo Cricket & Dafi ! SUPER BIG LIKE 👍

 56. Jetmira Azizi

  Jetmira Azizi

  2 giorni fa

  Kenga eshte thjesht perfect 👏s'kam coment, por, qka me pelqeu edhe me shume eshte qe pe ne fund pash nje klip dhe nje kenge me shume vlera dhe pa skena te turpshme, dhe kur eshte e mir eshte e mir d,m,th s'ka nevoje me u zhvesh, se kenga degjohet e nuk shikohet, e kur degjohet meqe eshte e mire, degjohet, pelqehet, vlersohet edhe kshtu, thjesht, krejt thjesht, por, Perfect 👏👏👏 Te lumte Dafina 👏👏👏

 57. Pranvera Konushevci

  Pranvera Konushevci

  2 giorni fa

  pse bre aq shum operacion ftyre skishte nevoj

 58. jeton morina

  jeton morina

  2 giorni fa

  Shum shum e bukur

 59. Fotinia Gjiriti

  Fotinia Gjiriti

  2 giorni fa

  Super kenge Dafi,kam ngelur goje hapur,bravo!

 60. Shpresa REXHAJ

  Shpresa REXHAJ

  2 giorni fa

  Super keng super diva, vetem tu dafina din keshtu 🌹♥️

 61. shkodran me zemer

  shkodran me zemer

  2 giorni fa

  Heeej o njerëz a jam vëtëm unë që e dëgjoj 100 her në ditë këtë, apo ka shumë sikur unë. Të më bëjnë like ata që e pëlqejnë, që ta kuptoj se nuk jam i vetmi

 62. Anja Anja

  Anja Anja

  2 giorni fa

  ❤❤🌼

 63. Gesjan Bb4life

  Gesjan Bb4life

  2 giorni fa

  omg 1week 5milly😶

 64. Artur Prenga

  Artur Prenga

  2 giorni fa

  Super si gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️ Zoti te bekoft

 65. Arbresha ar

  Arbresha ar

  2 giorni fa

  Kur kendon Rep e tepron me qdo gje dhe aspak sme pelqen!!! Ndersa stili i saj sikur ne kete kang tregon talentin e saj!! Rri keshtu Dafina me kete zhaner muzike sepse tjeret ste shkojn aspak!!

 66. Cat People documentarys

  Cat People documentarys

  2 giorni fa

  WHY IS THERE AN ALBANIAN SONG ON GREEK TRENDS?! WTFFFF😷

  • Osman anhaa

   Osman anhaa

   22 ore fa

   Because albanian is international and many many greeks are albanian and albanian live in greece :)

  • A A

   A A

   2 giorni fa

   Cat People documentarys ❤️🤗

 67. O. M

  O. M

  2 giorni fa

  Thjeshtë E pa zëvendësueshme!

 68. mikin lirou

  mikin lirou

  2 giorni fa

  Like kush mendon se Dafina Zeqiri eshte e bukur👍

 69. Paulin FC Bayern Munchen

  Paulin FC Bayern Munchen

  2 giorni fa

  Greetings from 🇦🇱🇭🇷🇩🇪🇮🇹🇦🇺

 70. Iulia Giulia

  Iulia Giulia

  2 giorni fa

  From ROMANIA big big ❤

  • Geg Toska

   Geg Toska

   2 giorni fa

   Thanks zemer

 71. Arlinda Zenuni

  Arlinda Zenuni

  2 giorni fa

  Dafina zeqiri 🥰❤🥰❤

  • mikin lirou

   mikin lirou

   2 giorni fa

   Je e bukur💋💋💋

 72. Ladia Oswald

  Ladia Oswald

  2 giorni fa

  Za qe mishin kokerr ma ka ba. Bravo KOSOVA

 73. Teodor чудо Çudi Petkovski

  Teodor чудо Çudi Petkovski

  2 giorni fa

  mos e le dashni me shu a e di se sa te du

 74. FrediiVEVO iT

  FrediiVEVO iT

  2 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 75. Odetukas pokemon Girl Pokemon

  Odetukas pokemon Girl Pokemon

  2 giorni fa

  I love this song

 76. Teuta Mullalli

  Teuta Mullalli

  2 giorni fa

  🔣

 77. Arbnora Haliti

  Arbnora Haliti

  2 giorni fa

  Mjyc

 78. Arta La

  Arta La

  2 giorni fa

  Dafina die beste🇦🇱🇽🇰🇩🇪🇨🇭

 79. Ilija Acimovic

  Ilija Acimovic

  2 giorni fa

  Idk lyrics but rhytm is really good Pozdrav iz Srbije my brothers together we are much stronger 💪🇷🇸🇦🇱💪

  • Azem Aliu

   Azem Aliu

   9 ore fa

   🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

 80. jeton morina

  jeton morina

  2 giorni fa

  Shum e.degjushme.

Il prossimo