Musica

Butrint Imeri - Si përpara

Stream or Download „Si përpara“ by BUTRINT IMERI here 🎧
avd.lnk.to/SiPerpara 🎧
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
Lyrics by Butrint Imeri, BigBang & Nuk
Directed by Valon Aziri
Video by CINEGR8
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
BUTRINT IMERI on Instagram: Butrint_Official
96 on Instagram: 96mgmt
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Commenti 

 1. Eduart Rrahmani

  Eduart Rrahmani

  17 ore fa

  2020 koment

 2. Minavere Shala

  Minavere Shala

  17 ore fa

  Einer der besten sommerhits

 3. Beni Strellc

  Beni Strellc

  17 ore fa

  Kja Frizur edhe stili musikes nuk put pershtat sry

 4. Linaa Hasani

  Linaa Hasani

  18 ore fa

  Vëllau im është 2 Vjen Dhe i ngon gjdo dit këngt e tua Bravo super këng

 5. Altin Meraj

  Altin Meraj

  19 ore fa

  Super kenge 👏🥰😘

 6. adelina adelina

  adelina adelina

  19 ore fa

  100% super muzik 100% pa zhveshje 100% ndjenja 100% just real 100% perfect 100% dashuri 100% butrint imeri 100% si perpara 100% dashuri per butrintorsat ♥♥♥♥

 7. ΦΙΛ 21

  ΦΙΛ 21

  20 ore fa

  🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸

 8. Olga Pesto

  Olga Pesto

  21 ora fa

  Thank"s for new summer hit!Love you so much from Moscow 💗💗💗💗💖💖💖❤️❤️

 9. official Anny

  official Anny

  22 ore fa

  Heyyy 🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️ Ti që Shikonë ktë koment dhe më bën Subscribe Zoti të bekoftë familjen 🤲🙏 ju lutem me bëni te gjith nga nje Subscribe, asgjë nuk ju Kushton ☺️☺️ FALEMINDERIT

 10. Tona Hima

  Tona Hima

  23 ore fa

  🥺💙❤🖤

 11. Butrint Lova

  Butrint Lova

  Giorno fa

  Si perpara -Butrint Imeri hiti veror qe do na shoqeroj gjithmooooooooooon .A jeni butriorsa si un ?????

 12. Anisa s

  Anisa s

  Giorno fa

  si mut i ka bo flokt

 13. vinasu maaj

  vinasu maaj

  Giorno fa

  Butrinti nuk eshte SI PERPARA. eshte nivel tjeter

  • Jeny Jeny

   Jeny Jeny

   Giorno fa

   Normale trinti nuk krahasohet me te tjeret🎑🎑

 14. Krenare Ajeti

  Krenare Ajeti

  Giorno fa

  👏🏼👏🏼👏🏼

 15. Kejsi Lula

  Kejsi Lula

  Giorno fa

  Kenge super Butrint Imeri😘😘

  • vinasu maaj

   vinasu maaj

   Giorno fa

   🔥🔥🔥🔥🔥

 16. Faruk Llapatinca

  Faruk Llapatinca

  Giorno fa

  Mammit pi kontarve o bosi❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍🔥🔥🔥👍👍👍👍👍👍✊🙏🙏💅👨👨👨👨

 17. Klea Gjini

  Klea Gjini

  Giorno fa

  Sa keng super veq flokt kdhej prap te zi ❤❤❤❤

 18. Enkeled Dokaj

  Enkeled Dokaj

  Giorno fa

  Je varikars

 19. alesia pasniari

  alesia pasniari

  Giorno fa

  Super 😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 20. Anita Sahiti

  Anita Sahiti

  Giorno fa

  Tduuuhh

 21. Milazim Krasniqi

  Milazim Krasniqi

  Giorno fa

  😍😍

 22. dhurata_nutella dhuratamurturi

  dhurata_nutella dhuratamurturi

  Giorno fa

  Hittt😏 si perpara❤

 23. dhurata_nutella dhuratamurturi

  dhurata_nutella dhuratamurturi

  Giorno fa

  ❣❣❣

 24. dhurata_nutella dhuratamurturi

  dhurata_nutella dhuratamurturi

  Giorno fa

  😍😍😍

 25. Sumit Raj

  Sumit Raj

  Giorno fa

  Saale ne chutiya bola 0:45😠😠😠 Chodunga (leave) nhi

  • ina ina

   ina ina

   Giorno fa

   ???? In english pls

 26. Alisa Thaqi

  Alisa Thaqi

  Giorno fa

  si perpara 💫❣🤔

 27. ina ina

  ina ina

  Giorno fa

  😍

 28. Ola Ola

  Ola Ola

  Giorno fa

  Klipi I pare qe Butrinti shfaqet bjond 😁😘😁

 29. Sehare Ahmeti

  Sehare Ahmeti

  Giorno fa

  🔥🔥🔥🔥🔥

  • Sehare Ahmeti

   Sehare Ahmeti

   Giorno fa

   Bravo

 30. Chris B

  Chris B

  Giorno fa

  Ku je Malluma breee!? S tka met tjeter vec edhe spanjollisht me ja nis me knu..

  • ina ina

   ina ina

   Giorno fa

   Pse vec maluma esht bjond në kt bot🤦‍♀️ pse flisni palidhje 🙄

  • soniyu ziuy

   soniyu ziuy

   Giorno fa

   Une te dua me shum prej kentaret butrinti❤️😘😍

 31. ina ina

  ina ina

  Giorno fa

  🖤🔥

  • soniyu ziuy

   soniyu ziuy

   Giorno fa

   Veq ni gabim esht nket keng.... Esht shum e shkurt

 32. Veton Nr

  Veton Nr

  Giorno fa

  Brawo butrit shum keng e bukur veq mbaje ket nivel je super me kenget qe i ben

 33. Tabita Topi

  Tabita Topi

  Giorno fa

  Super

 34. Edona Avdiu

  Edona Avdiu

  Giorno fa

  Kënga shum e bukur

 35. soniyu ziuy

  soniyu ziuy

  Giorno fa

  si përpara ? A kena mu dasht na t'dy sikur n'përralla ? (Oh no no no no no) A kena mu dasht na t'dy si përpara ? A kena mu dasht na dy veç n'andrra ? (Ha-ah) ........ Ju rujt Zoti!

 36. Florenc Hoxha

  Florenc Hoxha

  Giorno fa

  Butrint Imeri 😍😘

 37. Goni Ahmeti

  Goni Ahmeti

  Giorno fa

  Je shum i mir ❤❤

 38. elvis leka

  elvis leka

  Giorno fa

  Butrint mi i mir

 39. Tefta C

  Tefta C

  Giorno fa

  Vazhdo butrin me kënget e tua magjepsëse. Kenget e tua jane ilac për zemrën. ❤💖💗💟 A kena mu dasht na t'dy si përpara? A kena me u dasht na t'dy sikur n'perralla?...... 💞💓

 40. Flora Temou

  Flora Temou

  Giorno fa

  Perfect!bukur shum!!😘👌⭐️👏❤️

 41. Romeo Santos

  Romeo Santos

  Giorno fa

  it-state.com/v/m7q0Z6t9bL6Iqac/video.html

 42. Lela Lela

  Lela Lela

  Giorno fa

  Ste shkon floku ase krmisha sje tipi i estravagantes se je si llokum vet kenga e bukur!!

 43. Laureta Gashi

  Laureta Gashi

  Giorno fa

  Sa mir

 44. Amra Ibraimi

  Amra Ibraimi

  2 giorni fa

  Të dua shumë mirë ❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋🎉

 45. Excuusee meee

  Excuusee meee

  2 giorni fa

  Veq ni gabim esht nket keng.... Esht shum e shkurt

 46. Fatime Kafexholli

  Fatime Kafexholli

  2 giorni fa

  Une te dua me shum prej kentaret butrinti❤️😘😍

 47. FF Rafael

  FF Rafael

  2 giorni fa

  O neta ime♥️❤️♥️♥️♥️😘😘🌍🌍🌍😍😍💋💋💋🌸🌸🌸🥰🥰

 48. Izabela Beja

  Izabela Beja

  2 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥💕

 49. erdonita krasniqi

  erdonita krasniqi

  2 giorni fa

  ti qe po e ben like ti plotesoft zoti qdo deshir qe e ke Butrint love you so much you ar my life youre my every think lov love love you you .............

 50. Enes Hysenaj

  Enes Hysenaj

  2 giorni fa

  I ke ly floket si .....

 51. Ornida Qorrolli

  Ornida Qorrolli

  2 giorni fa

  O butrinti ma i miri ❤❤ ti je fanasa jem a paharruar

 52. TUANA ISMAJLI

  TUANA ISMAJLI

  2 giorni fa

  Per gjdo like do shkruaj Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️Butrint🌏❤️

 53. Soinas Doyi

  Soinas Doyi

  2 giorni fa

  Bellissimo.. Il mio preferito ❤️

 54. jonisa cufaj

  jonisa cufaj

  2 giorni fa

  Sa mir Butrint

 55. ROZETA HOXHA

  ROZETA HOXHA

  2 giorni fa

  Na ke prek ne telat e zemres me kte keng ......... super keng

 56. Erjona Mulaj

  Erjona Mulaj

  2 giorni fa

  😊😊😊

  • Soinas Doyi

   Soinas Doyi

   2 giorni fa

   Amo l'Albania 😍

 57. Elona Elona

  Elona Elona

  2 giorni fa

  Butrint je nje super yll I vertet kenga ishte fantastike kush Ben like zoti I bekoft me gjith te mirat e kesaj bote❤😚🤗😍😉😘💗

 58. THOMAI ERMIDOU

  THOMAI ERMIDOU

  2 giorni fa

  Si shpirt je shume e bukur kenga .Hiti me i mire i kesaj vere . te dua shume ♥❤❤❤❤❤❤♥♥♥♥♥♥♥😍😍😘😘

 59. Ola Domi

  Ola Domi

  2 giorni fa

  Like kush mendon qe Butrinti e kall ne gjdo keng 😘👍

 60. Vladel Preni

  Vladel Preni

  2 giorni fa

  Good

 61. Hana Sadiku

  Hana Sadiku

  2 giorni fa

  Sa bukur ♥️♥️♥️ King

 62. ela 15

  ela 15

  2 giorni fa

  The best song ever😜💣

 63. ela 15

  ela 15

  2 giorni fa

  Loveee😍

 64. ela 15

  ela 15

  2 giorni fa

  💥💣

 65. ela 15

  ela 15

  2 giorni fa

  💕💕😍

 66. ela 15

  ela 15

  2 giorni fa

  ♥️🥰

 67. GRIOLDA 96

  GRIOLDA 96

  2 giorni fa

  2 millyyy 💛💛💛💛

  • Alesia 09

   Alesia 09

   Giorno fa

   @GRIOLDA 96 hahaha me too😁😁😂😂😀

  • ina ina

   ina ina

   2 giorni fa

   @GRIOLDA 96 hahahahahahhahah edhe un në 1t natës kur shtrihem me fjet komentoj njer se plas😂🤣

  • GRIOLDA 96

   GRIOLDA 96

   2 giorni fa

   Ne oren 4 te mengjesit i ka ber 2m se isha zgjuar😂😜😂😂

  • ina ina

   ina ina

   2 giorni fa

   😍

 68. Meuluda Doçi

  Meuluda Doçi

  2 giorni fa

  🥺❤❤❤❤❤

 69. Besart Hoti

  Besart Hoti

  2 giorni fa

  👌

 70. Blerta Mehmeti

  Blerta Mehmeti

  2 giorni fa

  Mete tu vajtu🤷‍♀️🤦‍♀️

 71. Valentina 98

  Valentina 98

  2 giorni fa

  Amo l'Albania 😍

  • bilij pdan

   bilij pdan

   2 giorni fa

   Bravo butrint

 72. Resilda Malokaj

  Resilda Malokaj

  2 giorni fa

  I kam regjistruar te gjitha kenget e tuaa😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘I❤you

 73. Resilda Malokaj

  Resilda Malokaj

  2 giorni fa

  Jam fansja me e madhe e jotja 😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘i adhuroj te gjitha kenget e tua Butrint jan shum te mrekullushme, te bukra dhe te shum te verteta

 74. Ajana Miftari

  Ajana Miftari

  2 giorni fa

  ❤️

 75. Avni Musliu

  Avni Musliu

  2 giorni fa

  🇽🇰

 76. B Qu

  B Qu

  2 giorni fa

  Could someone tell me where the video was shot ? ❤️ Greetings from Germany

  • ina ina

   ina ina

   2 giorni fa

   Vlorë Albania 🙈

  • marko mema

   marko mema

   2 giorni fa

   In Albania

 77. Marjo Doga

  Marjo Doga

  2 giorni fa

  kush e pelqen kengen dhe butrintin laki dhe koment per fanset me le zjarrta se buntrinti eshte me i miri

  • Marjo Doga

   Marjo Doga

   Giorno fa

   Qenke fanse e madhe e butrintit 😂😂

  • Showbizi Shqiptar

   Showbizi Shqiptar

   Giorno fa

   Un ta bona laki edhe koment🤣

 78. Gardi Cena

  Gardi Cena

  2 giorni fa

  ❤💓 je shum i mir 😚❤💕 je i buku r💛💚💙 simpatik

 79. orges mazreku

  orges mazreku

  2 giorni fa

  👍

 80. Shpetim Hasaj

  Shpetim Hasaj

  2 giorni fa

  Super per dashurin eee😘😘😘😘😇😇

Il prossimo